בטיולי "מסעות" שמים דגש על עולם הטבע, התרבות והפולקלור.

טיולי "מסעות" מובלים ע"י מדריכים מנוסים מהשורה הראשונה

טיולים גיאוגרפיים

"מסעות" מבית אמסלם טורס

לחברת "מסעות" מבית אמסלם טורס מגוון עצום של טיולים מאורגנים. נציגי החברה ישמחו להסתמך על נסיונם רב השנים ולבחור מביניהם את הטיול המתאים בדיוק עבורכם. בחברת "מסעות" מצויים מדריכים מקצועיים ומנוסים ביותר שישמחו להוביל אתכם ליעד שבחרתם, ויעניקו לכם חווית טיול שתיזכר לאורך זמן. אנו, בחברת "מסעות" נספק לכם כתובת לכל שאלה, ואמינות לאורך כל הדרך – כי אלה הדברים החשובים לנו ביותר, ואלה בדיוק הדברים שיגשימו לכם את הטיול המושלם עליו חלמתם.

אופי הטיולים

בטיולי "מסעות" שמים דגש על עולם הטבע, התרבות והפולקלור. אלו הם טיולים אינטנסיביים עם אופי לימודי ונתנת תשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים של הטיול ולכל מטייל באופן אישי.

מדריכים

את טיולי "מסעות" מובילים רק מדריכים מקצועיים ומנוסים הנמנים על השורה הראשונה של מדריכי הטיולים בישראל. אנו מאמינים שמדריך ברמה אישית גבוהה, בעל ידע נרחב ועם יחסי אנוש טובים, משפיע על איכות הטיול ועל משתתפיו.

שירותים

רמת השירותים, המלונות והתחבורה היא ברמה גבוהה במיוחד."מסעות" קשורה אך ורק לסוכנויות האמינות ביותר בארצות היעד, כאשר כל אחת מהסוכנויות והשירותים נבדקים אישית על ידינו בשטח.

מסלולים

מסלולי הטיולים נבחרו בקפידה ובהסתמך על נסיון רב. השילוב של טבע, תרבות ופולקלור, מבטא את האיזון הנכון בזמן ובתוכן, ומשיג את המקסימום מכל יעד.

מחירים

מחירי הטיולים סבירים ביותר, בהשוואה לרמת הטיול הגבוהה ולתמורה הניתנת למטייל. בטיולי מסעות אין תוספות מפתיעות והכל כלול בתוכנית הטיול.

צרו איתנו קשר
מנהל מסעות: גיא רווה
טלפון: 1-800-777-999 שלוחה: 5400 , נייד: 054-4886142
guyr@amsalem.com :דוא"ל
www.massaot.co.il :אתר אינטרנט