לאמסלם טורס מעמד מיוחד מול רשתות בתי המלון

אמסלם טורס היא נציגתה בישראל של ענקית בתי המלון Radius Travel

סידורי קרקע

המחלקה עוסקת בפעילות שוטפת מול מגוון רחב של גורמי מלונאות וספקים בעולם במטרה להשיג תנאים מיטביים עבור לקוחותינו. לרשות כל הסוכנים שלנו עומדת מערכת הזמנות Online לבתי מלון אשר פותחה במיוחד עבורנו. מערכת זו מקושרת למאגר חדרים ומחירים זולים של כ- 162,000 בתי מלון ברחבי העולם. בנוסף מתמחה המחלקה בכל שירותי התחבורה השונים, כרטיסים להופעות, פעילויות ספורט ועוד.

מעמד מיוחד מול רשתות בתי המלון

אמסלם טורס חתומה על הסכמים ייחודיים עם רשתות ובתי מלון ברחבי העולם וזכתה בכמה מהן למעמד מיוחד המקנה לה יתרונות מסחריים בניהול מו"מ עבור לקוחותיה. החיבור המיוחד לתכנית בתי המלון של הענקית Radius Travel מקנה לאמסלם טורס, כנציגתה הבלעדית בישראל, יתרונות גדולים ומחירים מועדפים במלונות ורשתות מובחרים ברחבי העולם.

השכרת רכב בארץ ובח"ל

בשוק השכרת הרכבים פועלות לא מעט חברות המציעות שירותי השכרת רכבים בארץ ובחו"ל. כדאי להתחשב במספר פרמטרים בעת בחירה של חברת השכרה ובחירת סוג הרכב. לדוגמה מחיר, שירות, תנאי השכרה ועוד. מחלקת סידורי קרקע של אמסלם טורס מתמחה בהשכרת רכבים ותוכל לתת לכם את השירות המתאים. כך תדע שיש מישהו שדואג לצרכים שלך, יודע לחשוב על כל ההיבטים ולדאוג שאתה, הלקוח, תקבל רכב מושכר מושלם לכל מטרותיך.

צרו איתנו קשר
מנהלת מחלקת סידורי קרקע: בתיה בניטה
טלפון: 1-800-777-999 שלוחה: 5286 , נייד: 054-6929997
fit@amsalem.com :דוא"ל