נסיעת עסקים

נסיעת עסקים
זה העסק שלנו

נסיעת עסקים

נסיעת עסקים מתחילה עם אמסלם טורס. החל משלב התכנון, ליווי תמיכה ושינויים במידת הצורך, תוך כדי הנסיעה וגם בסופה ע”י דו”חות וסיכומים.
אמסלם החברה המובילה את תחום הנסיעות העסקיות בישראל ובין לקוחתינו ניתן למצוא חברות מובילות במשק הישראלי כמו גם חברות מובילות בעולם.

עם וותק של יותר מ 35 שנים למדנו להכיר את צרכיו של הנוסע העסקי, להתמחות ולתת לו מענה לכל הצרכים הקשורים בנסיעת עסקים. החל מרכישת כרטיסי טיסה, מציאת דרכי תחבורה מתאימים בארץ היעד, פתרונות לינה בכל הרמות, פתרונות תקשורת ואף ושרותי VIP.

קשרי העבודה המיוחדים שיש לאמסלם טורס עם כל חברות התעופה המובילות מקנה לה וללקוחותיה יתרון בכל הנוגע להסכמים, עדיפות במקרים של waiting list, השגת מקומות ישיבה מועדפים ושדרוגים.

מזה שנים מדורגת אמסלם ע”י חברות התעופה הגדולות בחמישייה הפותחת של סוכנויות הנסיעות המצטיינות. קשרי מיוחדים אלה יחד עם כוח הקנייה הגדול של החברה והנסיון הרב שנצבר בה, מאפשרים לאמסלם טורס לייעץ לחברות וללוותן במגעיהן מול ספקי התעופה וסידורי הקרקע. בנוסף, מחזיקה אמסלם בהסכמים מיוחדים בשווקי חו”ל בהם פועלות חברות הבנות שלה. מהניסיון המצטבר באמסלם עולה כי שימוש מושכל בהסכמים ובכלי בקרה, מוביל לחסכון משמעותי בתקציב הנסיעות של החברה.

כאשר מתכננים נסיעת עסקים באופן עצמאי או באמצעות החברה בא אתם עובדים, מומלץ ליצור קשר עם אמסלם טורס ולקבל את האופציות השונות העומדות בפניכם לפני הנסיעה. אלו יכולות לחסוך לכם זמן וכסף.

נסיעות עסקיות